Translate

Kovářská


Kapacita je 10 lůžek + 3 přistýlky
/4 ložnice + 1 apartmá + 1 kuchyně + 1 velká společenská místnost/
2 koupelny a 2 WC
Domácí mazlíčci nejsou problém
Cena od 3 000,- Kč + 10% DPH za objekt na noc


Obec Kovářská se nachází v Krušných horách nedaleko lyžařských center Klínovec a Boží dar v údolí Černého potoka. Tedy v zimě se můžete těšit na velmi dobré lyžování neb areály jsou v současné době velmi dobře vybaveny.

Chaloupka je pěkná jako malovaná, nachází se na konci obce Kovářská směrem na Černý Potok, tedy již v přírodě, kde začínají v zimě běžecké trasy a v létě trasy na kola a samozřejmě začínají výchozí body na horské túry či jen procházky. Tedy ideální místo pro ubytování v Krušných Horách !! 

Maximální kapacita je 10 lůžek + 3 přistýlky ve čtyřech pokojích a pátém atypickém pokojí vybudovaném z půdy.

Jak to na chalupě vypadá = vybavená kuchyně (sklokeramická deska s horkovzdušnou troubou, lednička s mrazákem, mikrovlnná trouba, myčka, rychlovarná konvice, toustovač) s posezením. Otevřený obývací pokoj s LCD-SAT-DVD. V přízemí je koupelna se sprchovacím koutem, WC a bidetem V prvním patře je otevřená hala s LCD a se sedací soupravou, která jde použít jako 2 přistýlky, dále jsou v prvním patře 4 ložnice (3/2, 1/3). Ve druhém patře je druhá koupelna s WC a vanou, dále je zde sedací souprava, která jde použít jako dvoulůžko a také je zde další jedno pevné lůžko. Také je zde mini kuchyňka vybavená mini ledničkou, sklokaramickým dvouvařičem, mikrovlnnou troubou atd. V druhém patře je též LCD-SAT-DVD. V celé chalupě je zajištěn příjem Wifi. Celá chalupa je vytápěna elektrickým ústředním topením. V zadní části chalupy je samostatná grilovací místnost s velkým krbem, která se dá využívat celoročně. 

Po rekonstrukci, která probíhala na přelomu 2012/13 jsme v zadní části chalupy směrem do dvora vybudovali příjemné posezení s krbem, kde se vám bude nejen dobře grilovat, ale také zde můžete trávit letní večery a propojit zábavu na zahradě. Pro naše nejmenší hosty je připravená prolejzačka, skluzavka a pískoviště.

Parkování je zajištěno přímo u pozemku.

Domácí mazlíčci jsou u nás vítanými hosty.

Obec Kovářská  má ideální polohu, která vybízí v zimě ke sjezdování  v areálu Klínovec anebo k běžkování v širokém okolí. V létě je zde vhodný terén na kolo, kolem jsou lesy, tedy houbaři si přijdou na své.  V nedalekém Chomutově se můžete vykoupat na překrásném Kamencovém jezeře. Pokud vás zradí  počasí, můžete zamířit v Kovářské do hotelu Central, kde se nachází bazén. Táhne-li vás to za hranice, tak to máte opravdu za humny, ať už pěší túrou či na kole můžete využít příhraničního přechodu v Loučné a ochutnat jak chutná pivo na německé straně.

Pokud se chystáte dělat výlety po okolí, doporučujeme se informovat na webových Krušných hor či na našich stránkách, kde určitě najdete vždy nějaké náměty na výlety. Rovněž můžete zamířit na nedaleký Boží Dar, navštívit lázně v Jáchymově či dojet až do Karlových Varů.

A pár fotek z nejbližšího okolí chalupyLouka pod chalupou

Kaplička cca 150m pod chalupou